"کفش هایی که برای شما کار می کنند" - مارک Linear Medine در حالت توسعه است
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
"کفش هایی که برای شما کار می کنند" - مارک Linear Medine در حالت توسعه است

در هشت سال پس از آنکه وی شخصیت تبلیغاتی شخصی را تبدیل به چند رسانه ای کرد، "لاندرا مدین" (Man Repeller) نام خود را به سبک متمایز و رنگارنگ و بدون اطلاع خود تبدیل کرده است. او برای نگاه کردن به چشمانداز یک چشماندازی نیست و هیچ چیزی را که شما ممکن است توصیف کنید به عنوان «بسیار جدی» نامید. لباسهای او از یک چشم انداز خیالی، یک ترکیب خوب از چیزهای کاملا متفاوت است که او به نوعی مدیریت می کند کار او آن را "بوفه پانسمان" می نامد و او نیز چندین هشتگ را برای توصیف آن از ابتدای #ArmParty (که برای دستبندها انباشته شده اش استفاده می شود)، به #LoveSummerHateEverythingElse (جشن لباس شنا، لباس های درخشان، جواهرات شلوار، و شاید empanadas) و #OneLeggedSelfie، راهی برای گرفتن آن همه چیز در یک آینه کوچک است.

در سال 2016، مدین MR توسط مرد Repeller، یک خط از کفش که زیبایی و حس شوخ طبعی را به چند تن از ملوانان، آپارتمان ها، غواصی های فلزی و پاشنه های حزب تقطیر، راه اندازی کرد. سبک های شگفت انگیز او، کفش ها بیش از حد پیچیده نیست، اما آنها ساده و یا پایه نیست، و آنها با بسیاری از زنان، از جمله بسیاری از پیروان خود را 698،000 نمایش مشخصات عمومی. چهار فصل بعد، مدین در حال گسترش دامنه با سبک های جدید کفش جدید و نام جدید است: خود، Leandra Medine. "من متوجه شدم که اگر قصد تولید محصولات مارک دار مردانه را داشتم، آنها مجبور بودند فضاهای مشابهی از سایت را تحسین کنند، که مد برای همه است. و قیمت نقطه [کفش] برای آن کمی مهیج است، "او توضیح می دهد. همچنین جدید: از آنجایی که او دیگر به طور انحصاری با Net-a-Porter همکاری نمی کند، کفش های Leandra Medine در چندین خرده فروش عمده از جمله بارنی نیویورک، هاروی نیکولز و The Webster در دسترس خواهد بود.

آنچه که تغییر نکرده است تعهد مدین به "کفش هایی است که کار را برای شما انجام می دهند." مجموعه جدیدی که در حال حاضر در Barneys برای پیش سفارش استفاده می شود شامل موش های grosgrain-ruffled، پمپ های مخملی ناگهانی، یخچال های فرش فرش، پاشنه بچه گربه صورتی چکمه، کفش حزب کریستال، و غیره. آنها یک بیانیه بزرگ را می نویسند، اما یکبار مصرف نمی شوند: "وقتی طراحی می کنم، معمولا از خودم شروع می کنم، چه کفش هایی را دوست دارم، اما نمی خواهم؟ چه می شود پویایی را به کمد لباس من اضافه کنم؟ "او می گوید. "این یک تعادل عجیب و غریب و ظریف است. از یک سو، من می خواهم که کفش ها به مانند یک لباس به تنهایی احساس شوند، و از سوی دیگر، من می خواهم شما هر ساله به آنها بازگردید. چیزی که من واقعا نمیخواهم این است که کفشها احساس تنهایی کنند - جایی که شما به طور موقت آنها را میخرید و یک یا دو بار آنها را میپوشید، سپس احساس میکنید که همه مزایایی را که میخواهید از آنها به دست آورید، به دست آورده اید، در مورد لباسهای خود به تنهایی کار کرده اید، بنابراین هرگز نمی خواهید آنها را دوباره بپوشانید. "

او با استفاده از مواد پررنگ و مناسب مانند مخملی پیزلی، کریستال، فلزات رنگین کمان و PVC در سایه های ساده اعتماد دارد. مدین می گوید: "طعم طعم من این است که من تمایل به یک کفش ساده را ترجیح می دهم." "من کفش هایی را که به طور مسخره ای ساخته شده اند نمی پوشانم من فقط یک عادت کمی یا کمی از شخصیت را در شکل سنتی تر لذت می برم. من فکر می کنم که موی جدید خود را به خوبی می سازد. شاید شما قبلا او را دیدید که تابستان امسال با لباس چای یا شلوار جین ساخته شده است. او می گوید - و او را به اولین اولین بوکس مبارزه خود را اولین بار، هیجان زده است. او در حال آزمایش رانندگی موشک های لعاب چرمی جدید Fall - "با یک جفت جوراب زغال چوب، شلوار جین بلند و کت چوبه دار". "من همیشه به دنبال بوت کامل سیاه و سفید به دنبال. من تا به حال به آن فصل بازگشته ام. "

به عنوان کارشناس "بوفه سفارشی"، و خریدار بوفه، آن را امن می گویند اگر او نمی تواند بوت کامل پیدا کنید، ممکن است وجود داشته باشد. آن ها در مخملی گلدار و houndstooth سیاه و سفید با "جوراب" ساخته شده است و شما می خواهید بخواهید یک جفت. این گزینه را در اینجا بخرید و بعد از این هفته، سبکهای بیشتری را دنبال کنید.

تعداد بازدید از این مطلب: 16
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 0