ماتیو ویلیامز با فروش همه چیز در گریل ها، مجددا تلاش می کند
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
ماتیو ویلیامز با فروش همه چیز در گریل ها، مجددا تلاش می کند

متی ویلیامز دارای اعتبار زیادی است و از شما متشکرم. به عنوان بنیانگذار و مدیر خلاق Alyx، یک نام تجاری آماده به پوشیدن برای دختر بزرگترش، او به تنهایی یک کیسه ی قفسه سینه ی خنک و کمربندهای غلتکی را ساخته است. هر دو مورد در صحنه مد بسیار محبوب هستند، شما نمی توانید از طریق یکی از اسلاید های سبک خیابان Vogue کلیک کنید بدون حداقل 10 از هر یک، واقعی و تقلید.

آنچه که باید درباره ویلیامز بدانید، این است که او نیز به این صنعت اعتقاد دارد: Alyx یک فینال جایزه LVMH بود و ویلیامز شخصا با کیم جونز در سختافزار برای اولین بار مجموعه مردان دیوور جونز همکاری کرد. پشت صحنه، ویلیامز به طرز وحشیگری خود متعهد است که خانواده اش را از ایالات متحده به شهر عجیب و غریب ایتالیایی فرارا برساند تا به کارخانه هایش نزدیک شود.

و با این حال به بسیاری از اینترنت، ویلیامز هنوز هم به عنوان یک زمان بزرگ "یک بار" شناخته شده است. یک بار، مدیر هنری خلاق، یک هنرمند Kanye West، یک همکار با ویرجیل Abloh، هرون پرستون و جاستین Saunders در Been Trill. ویلیامز از طریق تلفن از کارولینای جنوبی می گوید: "این واقعیت که من در گذشته با افراد مشهور کار کرده ام، گاهی اوقات برای انتشار های دیگر کلیک می کنم." ویلیامز با خانواده اش در حال تعطیلات است. "این به نظر می آید، آره، من واقعا به این کار افتخار می کنم، اما من در این کار تعریف نمی کنم و من شخص دلتنگ نیستم و می خواهم حرکت کنم." او متوقف می شود. "گاهی اوقات احساس می کنم که من برای پاسخ دادن به سوالات مشابه در مورد کار با افراد مشهور در پنج سال گذشته پاسخ دادم."

تعداد بازدید از این مطلب: 14
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 0